X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro
0
RenklinetHakkımızda

Firmamız kurulduğu günden bu yana bilgisayar teknolojileri sunmuştur. İlk zamanlarda kurum ve kuruluşların teknik ihtiyaçlarını karşılıyorken gelişen teknoloji ve internet dünyası bizi sunucu çözümleri sunmaya yönlendirmiştir. Bunun yanı sıra İnternete hayranlık duyan kurucumuz Eyüp Gökhan Çayır geleceğin internetten bağımsız olamayacağını öngörmüş ve şirketi veri merkezi çözümleri üzerine kurgulamaya başlamıştır. Başarısını İnternet ve Teknoloji hizmetleri adı altında alan adı, hosting, cloud server ve sunucu kiralama hizmetlerinde yakalamıştır.

 2018 Yılında Renklinet İnternet Teknoloji ve Pazarlama Hizmetleri olarak tamamen kurumsal hizmete yönelik yapılandırmaya girmiştir ve hedef müşteri kitlemiz ana faaliyet alanı internet üzerine kurulu olan şirketlerin sunucu, internet ve teknik alan gibi tüm veri merkezi çözümlerini sağlamaktır. Bu kitleyi yazılım şirketleri, mağaza zincirleri, fabrikalar takip etmektedir.

Kitlemiz dışında ekibimizden bahsedecek olursak güçlü ve işinde profesyonel bir ekibe sahibiz, her bir ekip üyesi özenle seçilmiş, birçok kriterden başarılı bir şekilde geçtikten sonra aramıza katılmıştır. Bunun yanı sıra personelimize verdiğimiz değere gelecek olursak ekibimizin her bir çalışanı tümü oluşturan temel bir parça gibidir bu yüzden her bir personelimizi en iyi şartlarda çalıştırıyoruz ve en iyi imkanları sunuyoruz bu sayede onlarda işlerini en iyi şekilde yapmayı kendine prensip edinmiştir.


ABONE OL